MÖBLER / Bord / Pelarbord 10177608
nr 1017 7608
Pelarbord
omkring 1900, diameter: 49, höjd: 76 cm
Kondition: slitage, skador, del saknas
Utrop:
300 kr
Såld:
100 kr
måndag 8 februari 2016
kl 19:53:47
8/2 18:13:56